Do góry

15.01.2006 - Fazę grupową zakończyliśmy z 4 zwycięstwami na 2 miejscu. Przed nami mecze play-off.

Mecze naszych rywali Los Pupilos

powiększ         powiększ

Skład naszej drużyny IMP Engineering II

Terminarz

Wyniki

Tabela

Galerie

22.10 ruszyła 22 edycja amatorskiej ligi koszykówki WRONBA we Wrocławiu. Dla większości z nas jest to 3 lub 4 edycja w której będziemy brali udział. Choć pod tym względem mamy jednego weterana, który w tych rozgrywkach będzie grał już 10 albo 11 raz, oczywiście mowa tu o Filipie, który przed tym sezonem miał ofertę powrotu do swojej starej drużyny i zagrać w najsilniejszej lidze SUPERWRONBA.
Dla informacji my gramy na razie w III lidze biorąc pod uwagę SUPERWRO to tak naprawdę w IV. Ale dobrze się bawimy w końcu nie jesteśmy zawodowcami. Wracając do Filipa nie przyjął oferty, może jednak nas troszeczkę lubi albo coś podobnego :)) i został z nami.

Nazywamy się IMP Engineering II. Nazwa pochodzi od naszego sponsora, którego pozyskał Damian. Chwała mu za to i podziękowania.
W drużynie jest nas 8, w takim składzie spotykamy się co tydzień na sali pograć sobie i poruszać się. Trzech z nas chodziło do jednej klasy ogólniaka i tak naprawdę to tak sobie grywamy już jakieś 5, 6 lat.

Na zebraniu kapitanów odbyło się losowanie grup III ligi WRONBA. Trafiliśmy do grupy K.
Naszymi rywalami będą:

  1. Zadymki Trzebnica
  2. - w poprzednim sezonie również graliśmy razem w grupie z tą różnicą, że nasi przeciwnicy wygrali wszystkie mecze w grupie. Może rewanż w tym roku :)

  3. BSK Team
  4. - Nowa drużyna ponoć powstała z połączenia dwóch drużyn Krizar`s Park - przegrali w II rundzie play off i Okna Czarniak II - odpadli w I rundzie play off, większość stanowią zawodnicy tej drugiej drużyny.

  5. Eteria.net
  6. - IV miejsce w swojej grupie tak samo jak my. Drużyna w której skład wchodzi między innymi paru sędziów, odpadli w I rundzie play off

  7. Pogodna Jesień
  8. - Niestety nic mi nie wiadomo na temat tej drużyny

  9. IMP Engineering
  10. - Pierwsza drużyna naszego sponsora, miejmy nadzieję, że już niedługo my będziemy pierwszą. II miejsce w swojej grupie trzy wygrane mecze tak jak my, odpadli w I rundzie play off.